Статистика сайту

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

3K

Україна зробила свій вибір – європейський шлях розвитку. Для нас це означає, що ми обрали європейські цінності, і важливе місце серед них посідає заощадливе ставлення до енергетичних ресурсів країни. Ми маємо міняти своє ставлення до природних ресурсів, повинні дбати про їх збереження і відновлення.

Заощаджувати ресурси – це означає дбати про свою землю. Сьогодні ми заощаджуємо свої витрати, а на майбутнє це означає, що ми турбуємось про чисту і багату країну, в якій будуть жити наші діти.

Ця робота складається із щоденних невеликих турбот – вимкнути світло, коли виходиш із приміщення; вчасно закрутити кран тощо. В результаті ж ми придбаємо чудові звички культурної, цивілізованої людини, що турбується про своє майбутнє та долю своїх дітей.

Усі заходи, які може здійснити громадянин для покращення власного побуту за нових умов, можна розділити на чотири напрями:

  1. Заощадження ресурсів: води, газу, тепла тощо. Для цього потрібно просто відкоригувати побутові звички та здійснити прості заходи, наприклад, налагодити крани та встановити тепловідбивні екрани за радіаторами.
  2. Утеплення приміщення. Наприклад, заміна чи заклеювання вікон, проведення теплоізоляції даху, модернізація системи вентиляції тощо.
  3. Встановлення приладів обліку. Це дозволить платити лише за спожиті ресурси.
  4. Перехід на більш сучасні, енергозберігаючі та альтернативні джерела енергії та системи комунікацій. Наприклад, заміна газового котла твердопаливним за допомогою програми державного кредитування, і встановлення вітрогенераторів.

Інформаційна брошура про програму з утеплення житла

Інформаційний вісник Уряду

Державна соціальна підтримка

Перегляд тарифів на житлово-комунальні послуги – відповідальний крок виконавчої влади. Одночасно з переглядом тарифів уряд підвищує рівень соціального захисту населення та спрощує систему оформлення субсидій. Родини, яким складно оплачувати рахунки, можуть з легкістю отримати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Оформити її зараз дуже просто.

Субсидія була і залишається головним видом соціальної допомоги для оплати всіх комунальних послуг. Субсидія гарантує малозабезпеченим громадянам стабільність витрат на оплату всіх житлово-комунальних послуг незалежно від зміни їхньої вартості. До норм, які є підставою нарахування субсидії, були внесені зміни, що зробили субсидії більш соціально справедливими. Про те, як оформити субсидію, дізнайтеся тут:Про те, як саме оформити субсидію, дізнайтеся тут:

РОЗРАХУЙТЕ ВЛАСНОРУЧ, ЯКУ СУМУ СУБСИДІЇ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ

“Теплий” кредит: з чого почати і куди звернутися?  

Розмір відшкодування по “теплим” кредитам жителям Житомирської області

Як модернізувати та утеплити багатоповерхівку з підтримкою держави

В області продовжує діяти прогама відшкодування “теплих” кредитів

Фільм “Джерело енергії, що змінить Україну”

Чому зростають житлово-комунальні рахунки?

Необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та механізм їх державної підтримки

“Теплий” кредит на Житомирщині: з чого почати і куди звертатися?

Популярність “теплих” кредитів на Житомирщині зростає: майже 600 за квітень

Дахові електростанції стають все популярнішими серед українців

Держенергоефективності опублікувало рекомендації місцевій владі щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

ОГОЛОШЕННЯ для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

 

2015-03-16-v7b

Відеоролик “Енергоефективний будинок” можна переглянути тут.

Відеоролик “Енергоефективна квартира” можна переглянути тут.

Відеоролик “Енергоефективне ОСББ” можна переглянути тут.