Статистика сайту

Пам’яті загиблих учасників АТО
Пам’яті загиблих учасників АТО

Власюк Роман Васильович

Дата та місце народження: 20 серпня 1989 р., с. Городище, Черняхівський район, Житомирська область.Дата та місце загибелі: 1 серпня 2014., смт. Красногорівка,Донецька область.Звання: Солдат.Посада: Старший водій.Підрозділ: 51-а окрема механізована бригада.
Обставини загибелі: Загинув 1 серпня 2014 р. у районі містечка Красногорівка Мар’їнського району Донецької області від розриву ворожого снаряда, який влучив у БТР.Місце поховання: с. Городище, Черняхіський район, Житомирська область.Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року,“за особисту мужність і високий професіонализм,виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України,вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рибак Михайло Володимирович

Дата та місце народження: 10 липня 1994 р., с. Городище, Черняхівський район, Житомирська область.Дата та місце загибелі: 14 жовтня 2014 р. (помер від поранень).Звання: Солдат.Посада:Підрозділ: 51-а окрема механізована бригада.
Обставини загибелі: Помер 14 жовтня 2014 р. у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону (м. Одеса) від важких поранень, отриманих в бою 22.05.2014 поблизу міста Волноваха (Донецька область).Місце поховання: с. Городище, Черняхівський район, Житомирська область.Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіонализм,виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рудий Віталій Валентинович

Дата та місце народження: 31 серпня 1984 р., смт. Головине, Черняхівський район, Житомирська область.Дата та місце загибелі: 13 травня 2014 р., с. Октябрське, Слов’янський район, Донецька область.Звання: Молодший сержант.Посада: Командир відділення.Підрозділ: 95-а окрема аеромобільна бригада.
Обставини загибелі: На околиці села Октябрське (Слов’янський район), що за 20 км від Краматорська, під час руху колона десантників, яка супроводжувала розрахунки 82-мм мінометів та продовольство на блок-пости, 13 травня 2014 р. близько 12:30 була обстріляна терористами зі заздалегідь підготовлених позицій з підствольних гранатометів та щільним прицільним вогнем зі стрілецької зброї. Внаслідок годинного бою разом з Віталієм загинули капітан Забродський В. Й., старший лейтенант Дульчик В. Г., сержант Славицький О. В., старший солдат Якимов О. В. та солдат Хрущ С. Ю., ще 8 отримали поранення різного ступеня важкості.Сімейний стан: Залишилась дружина.Місце поховання: смт. Головине, Черняхівського району, Житомирської областіУказом Президента України № 599/2014 від 19 липня 2014 р., “за особисту мужність і героїзм,виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Євпак Юрій Володимирович

Євпак Юрій Володимирович Дата та місце народження: 18 лютого 1977 р., с. Велика Горбаша, Черняхівський район, Житомирська область.Дата та місце загибелі: 13 серпня 2014 р., с. Степанівка, Шахтарський район, Донецька область.Звання: Сержант.Посада:Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада.
Обставини загибелі: Зник безвісти в ніч на 13 серпня під час боїв у селі Степанівка (Шахтарський район) Донецької області. Знаходився у машині “Ніва” командира 30-ї окремої механізованої бригади разом з старшим солдатом Сахнюк Богданом Петровичем. Тіло загиблого знайдено пошуковцями Місії “Евакуація-200” (“Чорний тюльпан”) на місці загибелі 7-го вересня 2014 р. Упізнаний за експертизою ДНК.Місце поховання: с. Велика Горбаша, Черняхівський район, Житомирська область.Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, “за мужність, самовідданість і високий професіонализм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Голяченко Олександр Михайлович

Голяченко Олександр Михайлович Дата та місце народження: 16 травня 1992 р., с. Славів, Черняхівський район, Житомирська область.Дата та місце загибелі: 16 червня 2014 р. (помер від поранень).Звання: Солдат.Посада: Водій.Підрозділ: 95-а окрема аеромобільна бригада.
Обставини загибелі: За півтора кілометра від Слов’янська 13 червня колона українських військовиків була обстріляна терористами. БТР Олександра було підбито і коли його витягли, то він отримав 80% опіків. Олександра відразу доправили на лікування у Харків, проте через 3 доби він помер у лікарні від отриманих опіків.Сімейний стан: Залишилися батьки і двоє старших сестер.Місце поховання: м. Славів, Житомирська область.Указом Президента України № 599/2014 від 19 липня 2014 р., “за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Народний Герой України

Указом № 2 від 23 червня 2015 р. нагороджений відзнакою “Народний Герой України” (посмертно)

Павлюк Олександр Михайлович

Дата та місце народження: 19 березня 1984 р., с. Свидя, Черняхівський район, Житомирська область.Дата та місце загибелі: 2 листопада 2014 р.Звання: Солдат.Посада:Підрозділ: 26-а окрема артилерійська бригада.
Обставини загибелі: Загинув 2 листопада 2014 р. у ДТП на автодорозі Старобільськ — Луганськ.Місце поховання: с. Свидя Черняхівського району на сільському кладовищі.Сімейний стан: Залишилася дружина та маленька донька.

Кудрявцев Володимир Миколайович 

Кудрявцев Володимир Миколайович Дата та місце народження: 1994 р., с. Жадьки, Черняхівський район, Житомирська область.Дата та місце загибелі: 23 грудня 2015 р., с. Піски, Ясинуватський район, Донецька область.Звання: Солдат.

Посада: Кулеметник.

Підрозділ: 93-я окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 23 грудня 2015 р. поблизу селища Піски (Ясинуватський район) під Донецьком.Сімейний стан: Залишилися батьки, брати, сестри, дружина та маленький син.Місце поховання: с. Жадьки, Черняхівський район, Житомирська область.

Литвинчук Дмитро Юрійович

литвинчук (3) Дата та місце народження: 14 березня 1992 р., с. Крученець Черняхівського району Житомирської області.

Дата та місце загибелі: 25.11.2017 року під час виконання завдання в н.п. Верхньоторецьке Донецької області.

Звання: Сержант.

Посада: начальник радіостанції відділення зв’язку та радіотехнічного забезпечення військової частини А1724, допущений до виконання обов’язків розвідника далекомірника розвідувального взводу 2 десантно-штурмового батальйону. 

Обставини загибелі: Загинув 25.11.2017 р. під час бойового чергування в районі Верхньоторецьке, внаслідок снайперського обстрілу з боку позицій противника в районі н.п. Пантелеймонівка.

.Сімейний стан: Залишилися батьки, сестра.

Місце поховання: с. Крученець Черняхівського району Житомирської області.