Статистика сайту

Паспорт району Культура
Культура

Завідувач сектору культури, молоді та спорту Черняхівської районної державної адміністрації – Капустіна Марія Герасимівна.

Мережа закладів культури Черняхівського району нараховує 26 клубних закладів, 23 бібліотек, 1 музей,  1 школа естетичного виховання.

Роботу галузі забезпечують  125 працівників, з них на повну ставку посадового окладу працюють 94 працівники, на 0,75 ставки – 4 працівники, на 0,5 ставки – 32 працівники та на 0,25 ставки – 7 працівників.

Кількість предметів основного фонду Черняхівського районного краєзнавчого музею становить 1298 одиниць, проведено 60 екскурсій в якій прийняло участь 1333 відвідувачі.

На державному обліку перебуває 146 нерухомих пам’яток культурної спадщини, з них 29 – археології, 2 – архітектури, 114 – історії, 1 – монументального мистецтва.

Працівники культури проводять численні масові заходи до всіх свят: концерти, урочисті зібрання, ігрові програми, дискотеки, тематичні вечори, бесіди, конкурси, виставки та дитячі ранки.

Дякуючи щоденній праці культосвітніх працівників невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Своєю плідною працею та силою духу вони звеличують рідну Україну, примножують її успіхи і досягнення.

Фізкультура і спорт

В районі працює 1 дитячо-юнацька спортивна школа, в якій займається 259 вихованців (що складає 9% від загальної чисельності учнівської молоді у віці 6-18 років).

На сьогодні, в комунальній власності знаходиться 139 спортивних споруд, в державній – 7, приватній власності – 4, з них 1 стадіон, 104 площинні спортивні споруди, 14 спортивних залів, 21 приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять, 10 стрілецьких тирів (функціонує 1 в  смт. Черняхові).

В районі функціонує 4 майданчика зі штучним покриттям: 2 майданчика в смт Головине, з них один знаходиться в комунальній власності, другий – в приватній; один майданчик знаходиться в смт.Черняхові.

В дитячо-юнацькій спортивній школі розвивається 5 олімпійських видів спорту (армспорт, бадмінтон, волейбол, легка атлетика, футбол) та забезпечується проведення чемпіонатів району. Спортсмени району приймають участь в чемпіонатах області та України, проведенні навчально-тренувальних зборів.

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік

баланс на 01.10.2019

матеріально-технічна база Черняхівського будинку культури

Оприлюднення умов праці та фінансової звітності за попередній бюджетний період Черняхівського районного будинку культури