Статистика сайту

Паспорт району Культура
Культура

            ОГОЛОШЕННЯ

Відділ культури, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Черняхівської районної державної адміністрації повідомляє, що засідання комісії з жеребкування та відбору кандидатів від громадських організацій до складу конкурсної комісії  з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Черняхівський районний Будинок  культури»  відбудеться 17 жовтня 2019 року о 10.30, місце проведення Черняхівський районний будинок культури,  Майдан Рад,3, смт.Черняхів, Житомирська область, 2 поверх, мала зала.

Відповідальна особа – в.о. начальника відділу культури, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту райдержадміністрації  Клинчук Ольга Миколаївна.

 Тел. 4-11-82

 

Діяльність галузі культури в Черняхівському районі забезпечують 132 працівники.

Мережу закладів культури складають:

24 сільських будинків культури

1 селищний будинок культури

1 районний будинок культури

15 сільських клубів

35 сільських бібліотек

1 районна бібліотека для дорослих

1 районна бібліотека для дітей

1 районний краєзнавчий музей

1 музична школа.

У клубних установах району працює 123 художніх колективів, з них 5 мають почесне звання «народний». Це фольклорно-етнографічний «Надвечір’я» с.Бежів (керівник Мацієвська Є.М.), аматорський хор ветеранів війни і праці «Золота осінь» (керівник Денисов .), самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Жайвір» (керівник Гринь П.С.), гурт «Козацькі жарти» (керівник Капустін В.В.), самодіяльний вокально-інструментальний ансамбль «Терен» (керівник Тишкевич Ю.М.).

В.о директора районного будинку культури Інеса Капустіна.

Працівники культури проводять численні масові заходи до всіх свят: концерти, урочисті зібрання, ігрові програми, дискотеки, тематичні вечори, бесіди, конкурси, виставки та дитячі ранки.

Дякуючи щоденній праці культосвітніх працівників невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Своєю плідною працею та силою духу вони звеличують рідну Україну, примножують її успіхи і досягнення.

Пам’яткоохоронна робота

На даний час до Держаного реєстру нерухомих пам’яток занесено 157 пам’яток, в тому числі:

археології – 29, історії – 125, монументального мистецтва – 3.

Нововиявлені та ново встановлені пам’ятки:

археології – 28, історії – 15.

Методистом з пам’яткоохоронної роботи здійснено виїзди у 24 сільські ради з метою забезпечення належного рівня збереження пам’яток культурної спадщини.  Результати оглядів технічного стану, утримання, збереження та використання обговорюються щоквартально на виробничих нарадах працівників культури району,

озвучуються у виступах начальника відділу культури  перед сільськими та селищними головами.                                                                                                               

Проведено звірку пам’яток з обласним сектором з охорони культурної спадщини. Складено уточнені переліки пам’яток, які надіслані в кожну сільську та селищну раду.

Зроблено інвентаризацію пам’ятників та пам’ятних знаків періоду Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Затверджено перелік пам’яток, які не підлягають приватизації (пам’ятки археології).

Продовжується робота по поновленню паспортів історичних пам’яток за новою формою, затвердженою наказом Мінкультури та Держбуду України від 13.05.04 № 295/104.

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік

баланс на 01.10.2019

матеріально-технічна база Черняхівського будинку культури

Оприлюднення умов праці та фінансової звітності за попередній бюджетний період Черняхівського районного будинку культури