Статистика сайту

Райдержадміністрація Звернення громадян
Звернення громадян

Відділ контролю, діловодства та організаційної роботи апарату Черняхівської райдержадміністрації

Прийом громадян здійснюється відділом за адресою:

майдан Рад,1, смт.Черняхів, кімната № 5.

Години прийому громадян:

  • понеділок – четвер з 08.00 до 17.15

  • п’ятниця з 08.00 до 16.00

    Обідня перерва з 13.00 до 14.00.

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» Ви можете звернутися до Черняхівської районної державної адміністрації у такий спосіб:

1) надіслати письмове звернення поштою на адресу: 12301, смт. Черняхів, майдан Рад, 1;

2) надати звернення до відділу контролю, діловодства та організаційної роботи аппарату Черняхівської райдержадміністрації особисто або через уповноважену особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства за адресою: смт.Черняхів, майдан Рад, 1.

Контактний телефон:

(04134)4-16-43

3) Викласти звернення усно та письмово на особистому прийомі у керівництва райдержадміністрації відповідно до графіку особистого прийому.

4) Надіслати електронне звернення

Відповідно до Закону України від від 02.07.2015 № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушенного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається”.

Відправити звернення в електронній формі можна на електронну пошту райдержадміністрації zagalvidil@chernrda.zht.gov.ua 

Додаткова інформація для громадян

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

      З метою захисту конституційних прав і свобод громадян району, підвищення ефективності роботи та належного реагування на обґрунтовані пропозиції, заяви і скарги мешканців району  Черняхівською районною державною адміністрацією створено «гарячу»   телефонну лінію.

Телефон «гарячої» лінії – 4-16-43

До уваги громадян!

Принагідно інформуємо, що особисті звернення громадян оформлюються відповідно до вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян», а саме: звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства. Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне). Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним).

Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

 

Нормативно-правова база

Звітність