Статистика сайту

Реагування на критику
Реагування на критику

31 липня 2013 року відбувся моніторинг стану доступності до об’єктів соціальної інфраструктури у смт. Черняхів.

Моніторинг проведено «візочниками» на чолі з головою обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь.Жінка.Сім’я » Н.Ковалюк. Промоніторивши 16 організацій та установ, членами організації зроблено висновок, що в цьому напрямі за останні чотири роки багато зроблено у районі, але все ж залишається ряд проблемних питань. Всі зауваження та побажання були почуті та враховані.

06 серпня 2013 року відбулося 17 засідання районного комітету доступності (очолює Мартиненко М.В.- перший заступник голови райдержадміністрації), на якому розглядалися результати моніторингу. Ухвалено рішення, за яким кожному керівнику підприємства, установи, організації було надано зауваження і вказано на недоліки, які потребують усунення.

На даний час управлінням Пенсійного фонду обладнано додаткові поручні до пандуса, ведуться роботи по обладнанню поручнями туалетної кімнати.

У Територіальному медичному об’єднанні на першому поверсі всі туалетні кімнати обладнані поручнями. На сходах до лікувального корпусу встановлено перила.

Районний центр зайнятості звернувся за допомогою у створенні належних умов до районного комітету доступності.

ЦТП № 22 ПАТ «Укртелеком » здійснить облаштування в межах фінансування.

Роботи в цьому напрямі будуть проводитись і надалі до повного усунення недоліків.

Інформація з цьго питання оприлюднена на веб-сайті Черняхівської райдержадміністрації chernyakhiv-rda.org.ua.  та у газеті «Нове життя» № 31 від 2 серпня 2013 року.