Статистика сайту

Спостережна комісія райдержадміністрації
Спостережна комісія райдержадміністрації

 

План роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 1 півріччя 2014 року

Розподіл обов’язків між головою, заступником голови, секретарем та членами спостережної комісії райдержадміністрації

Положення про спостережну комісію

Про роботу спостережної комісії райдержадміністрації за 2013 рік

 Про роботу спостережної комісії 3а 2014 рік

План роботи спостережної  комісії на 1 півріччя 2015 року

Про роботу спостережної комісії у 2015 р

План роботи на 1 півріччя 2016 року

План роботи спостережної комісії райдержадміністрації на ІІ півріччя 2016 року

Про роботу спостережної комісії райдержадміністрації у 2016 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» створена та працює спостережна комісія райдержадміністрації.До складу спостережної комісії входить 9 чоловік, серед яких 4 представники громадських організацій району. Очолює комісію керівник апарату райдержадміністрації Чайковська О.М.

У своїй роботі спостережна комісія керується Конституцією України, Кримінально-виконавчим кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні  адміністрації», Положенням про спостережні комісії.

Відповідно до ст.3 Положення про спостережні комісії в редакції  постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 року № 1042 комісією забезпечено організацію громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання, виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання; надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання. На підставі повідомлень, отриманих від органів і установ виконання покарання, секретарем спостережної комісії Іваницькою О.О. забезпечено ведення обліку осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання. Станом на 01.01.2017 року на обліку в комісії перебувало 56 громадян.

Регулярно проводиться уточнення списків осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, з Черняхівським відділенням поліції Коростишівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Затверджено розподіл обов’язків між головою, заступником, секретарем та членами спостережної комісії. Доручено організацію виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання членам комісії по визначених сільських, селищних радах. Члени комісії спільно з сільськими, селищними головами вивчають умови проживання осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, надають їм рекомендації щодо соціального та правового захисту.

         У своїй діяльності спостережна комісія райдержадміністрації тісно співпрацює з Коростишівським міжрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції, Черняхівським відділенням поліції Коростишівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області, Черняхівським районним сектором управління Державної міграційної служби України в Житомирській області, районним центром зайнятості, районним управління юстиції, територіальним медичним об’єднанням, управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадськими організаціями, виконавчими комітетами сільських, селищних рад. Спільно вирішуються питання щодо сприяння громадянам, які звільнились з місць позбавлення волі, в оформленні та отриманні паспортів громадянина України та інших документів, необхідних для вирішення соціально-побутових питань, організації трудового та побутового їх влаштування, надання допомоги у соціальній адаптації.

 Протягом 2016 року проведено 12 засідань спостережної комісії райдержадміністрації, на яких розглянуто 14 питань. Основна увага приділена організації громадського контролю за дотриманням прав законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання, надання юридичної допомоги щодо вирішення питань соціального та правового їх захисту, стану злочинності серед неповнолітніх в районі; соціальному супроводу неповнолітніх та молоді, які  повернулись з місць позбавлення волі; профілактиці повторних злочинів серед осіб, які звільнені від відбування покарання; працевлаштуванню осіб, звільнених з місць позбавлення волі; обстеженню на туберкульоз осіб, звільнених з місць позбавлення волі, достроково звільнених та амністованих.

Членами комісії вивчено умови проживання 9 осіб, умовно- достроково звільнених від відбування покарання, на території Черняхівської селищної,   Горбулівської, Троковицької, Салівської, Жадьківської, Очеретянської сільських рад.

Матеріали розглянуто на засіданнях спостережної комісії за участю осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, та сільських, селищних голів. Прийнято відповідні постанови комісії, в яких дано доручення районним службам щодо вирішення питань соціального захисту осіб, умовно-достроково звільнених від відбування пока Спостережна комісія співпрацює з Коростишівським міжрайонним відділенням кримінально-виконавчій інспекції у виправленні та ресоціалізації засуджених, спільно проводить виховну роботу з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання. Особлива увага приділяється неповнолітнім особам. Надають активну допомогу у виправленні та соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, члени комісії Ігнатюк М.І., Долженко І.І., Черняхівський селищний голова Бабицький І.В. та ін.

         Інформація про роботу спостережної комісії висвітлюється на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Голова спостережної комісії                                               О.М.Чайковська