Відвідано сім’ї військовослужбовців
середа, 22 Липень 2015 12:19

Керівництво райдержадміністрації та її структурних підрозділів постійно проводить роботу щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції.

Керівником апарату райдержадміністрації Чайківською О.М., директором  благодійної організації Червоного Хреста  Гречаною З.В., директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дзюблик С.М. 21 липня відвідано сім’ї військовослужбовців Саргана С.С., Мовчана Ю.В., Єфімчука Ю.В., які проживають на території Зороківської сільської ради з метою вивчення їх потреб та визначення видів соціальної допомоги, яких вони потребують. Надано відповідну інформацію щодо вирішення їх  проблемних питань.

Не залишилася поза увагою сім’я безвісті зниклого Фурмана Олександра Валентиновича. Його дружина Ольга Миколаївна разом з мамою чоловіка  виховують  трьох малолітніх дітей. Вони вірять в те, що чоловік, син, батько дітей повернеться додому, який є їх опорою в житті. Дружині та  дітям були вручені подарунки, солодощі, одяг.

Питання вирішення проблем сімей військовослужбовців перебуває на особистому контролі голови райдержадміністрації Анатолія Леонідовича Підлісного.