Загиблим героям Роману Власюку і Михайлові Рибаку в селі Городище відкрили пам’ятник
понеділок, 19 Жовтень 2015 12:50

Нещодавно в селі Городище відбулося відкриття пам’ятника загиблим  учасникам АТО Роману Власюку і Михайлові Рибаку.

_QuE2G9VyKs

На відкриття пам’ятника зібралися рідні, близькі,  друзі, односельчани загиблих героїв. Вшанувати пам’ять Романа та Михайла  також прибули голова  райдержадміністрації Анатолій Підлісний, голови районної ради Володимир Троценко, голова Високівської громади Микола Бардук, директор ТОВ «Нива-Експо» Андрій Руденький, керівник ТОВ «Агростем» Юрію Крижанівський, приватний підприємець  Сергій Невмержицький.

Голова райдержадміністрації Анатолій Підлісний,  висловив щирі слова співчуття родинам загиблих героїв, відмітивши, що  надто важливим завданням для влади сьогодні є  пам’ять про загиблих учасників АТО та виконання своїх обов’язків  перед їх родинами.

Учасникам  АТО з Городища, сім’ям загиблих Романа та Михайла   було вручено почесні грамоти, премії, подарунки.

Власюк Роман Васильович

vlasukbigДата та місце народження: 20 серпня 1989 р., с. Городище, Житомирський район, Житомирська область.

Дата та місце загибелі: 1 серпня 2014., смт. Красногорівка, Донецька область.

Звання: Солдат.Посада: Старший водій.

Підрозділ: 51-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 1 серпня 2014 р. у районі містечка Красногорівка Мар’їнського району Донецької області від розриву ворожого снаряда, який влучив у БТР.

Місце поховання: с. Городище, Житомирський район, Житомирська область.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року,

“за особисту мужність і високий професіонализм,

виявлені у захисті державного суверенітету та

територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”,

нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рибак Михайло Володимирович

Дата та місце народження: 10 липня 1994 р., с. Городище, Черняхівський район, Житомирська область.

Дата та місце загибелі: 14 жовтня 2014 р. (помер від поранень).

Звання: Солдат.

Посада:Підрозділ: 51-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Помер 14 жовтня 2014 р. у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону (м. Одеса) від важких поранень, отриманих в бою 22.05.2014 поблизу

міста Волноваха (Донецька область).

Місце поховання: с. Городище, Черняхівський район, Житомирська область.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року,

“за особисту мужність і високий професіонализм,

виявлені у захисті державного суверенітету та

територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”,

нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Світла пам’ять про героїв назавжди залишиться з нами.