Рекомендації до розроблення плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади
четвер, 17 Березень 2016 11:04

Відповідно до статті 10 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від 05.02.2015 №157-VIII держава фінансову підтримку добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст шляхом надання об’єднаній територіальній громаді коштів у вигляді субвенцій на формування відповідної інфраструктури згідно з планом соціально-економічного розвитку такої територіальної громади.

В рамках надання конусультативно-методичної допомоги об’єднання територіальним громадам Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблено типову структуру плану та перелік показників оцінки соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади при плануванні та проведенні моніторингу розвитку територій на 2016 рік.

У подальшому, з метою впровадження системи середньострокового планування розвитку об’єднаної територіальної громади, методичні рекомендації щодо порядку розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади, а також типова структура відповідного плану будуть затверджені актом Міністерства.

Додатки: 1. Структура плану соціально-економічного розвитку об’єднанної територіальної громади

2. Орієнтовний перелік показників розвитку об’єднанної територіальної громади