ЯК МИ ЗВИКЛИ ВИКОРИСТОВУВАТИ РЕСУРСИ?
Причина немалих рахунків – у нераціональному використанні наших спільних ресурсів: води, газу, електроенергії та тепла. За роки знижених тарифів на житлово-комунальні послуги ми безвідповідально марнували наші ресурси.
ЗА ЩО МИ СПЛАЧУЄМО ЗАРАЗ?
Тепер кожен з нас бачить і відчуває вартість використаних ресурсів та сплачує стільки, скільки спожив. Тож тепер економно споживати газ, воду, електроенергію та тепло – вигідно!
ЯК ЗАОЩАДИТИ?
Важливою умовою витрачання ресурсів є застосування енергоефективних технологій та обладнання. За кожним із напрямків – водопостачання, газопостачання, електро- й теплопостачання – нині існує великий спектр ресурсозберігаючих рішень. Знання та їх обґрунтоване застосування надасть можливість неабияк скоротити споживання всіх видів ресурсів.
І ще один важливий момент – це наша культура спільного споживання. Споживати ресурси варто в мінімально необхідній кількості, не допускаючи їх безконтрольної та необґрунтованої витрати.
ЯК ЗАОЩАДИТИ: ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ
- Отримайте житлові субсидії
- Скористайтеся масштабною державною програмою з підтримки енергозбереження та утеплення житла. Так ви збережете тепло в будинку і зменшите рахунки за комунальні послуги на 30-40%.
- Підвищуйте енергоефективністьу своєму побуті:
- заощаджуйте воду, газ, електроенергію та тепло;
- утепліть приміщення, будинок та/або квартиру;
- встановіть прилади обліку, а саме лічильники на тепло, газ та воду;
- перейдіть на найсучасніші, енергозберігаючі та/або альтернативні джерела електроенергії.