Статистика сайту

ЧОМУ ЗРОСТАЮТЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ РАХУНКИ?
ЧОМУ ЗРОСТАЮТЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ РАХУНКИ?
Вівторок, 12 Квітня 2016 12:45

ЯК МИ ЗВИКЛИ ВИКОРИСТОВУВАТИ РЕСУРСИ?

Причина немалих рахунків – у нераціональному використанні наших спільних ресурсів: води, газу, електроенергії та тепла. За роки знижених тарифів на житлово-комунальні послуги ми безвідповідально марнували наші ресурси.

ЗА ЩО МИ СПЛАЧУЄМО ЗАРАЗ?

Тепер кожен з нас бачить і відчуває вартість використаних ресурсів та сплачує стільки, скільки спожив. Тож тепер економно споживати газ, воду, електроенергію та тепло – вигідно!

ЯК ЗАОЩАДИТИ?

Важливою умовою витрачання ресурсів є застосування енергоефективних технологій та обладнання. За кожним із напрямків – водопостачання, газопостачання, електро- й теплопостачання – нині існує великий спектр ресурсозберігаючих рішень. Знання та їх обґрунтоване застосування надасть можливість неабияк скоротити споживання всіх видів ресурсів.

І ще один важливий момент – це наша культура спільного споживання. Споживати ресурси варто в мінімально необхідній кількості, не допускаючи їх безконтрольної та необґрунтованої витрати.

ЯК ЗАОЩАДИТИ: ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

  1. Отримайте житлові субсидії
  2. Скористайтеся масштабною державною програмою з підтримки енергозбереження та утеплення житла. Так ви збережете тепло в будинку і зменшите рахунки за комунальні послуги на 30-40%.
  3. Підвищуйте енергоефективністьу своєму побуті:
  • заощаджуйте воду, газ, електроенергію та тепло;
  • утепліть приміщення, будинок та/або квартиру;
  • встановіть прилади обліку, а саме лічильники на тепло, газ та воду;
  • перейдіть на найсучасніші, енергозберігаючі та/або альтернативні джерела електроенергії.

68411_30633