Відбулося офіційне представлення нового очільника району

4 травня 2016 року в приміщенні великої зали Черняхівської районної ради відбулося офіційне представлення новопризначеного голови Черняхівської районної державної адміністрації Ігнатенка Павла Михайловича. Представити нового голову районної державної адміністрації особисто прибув перший заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Дмитренко Геннадій Васильович.

У заході взяли участь голова районної ради Іван Павлович Бовсунівський, представники депутатського корпусу, керівники відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські та селищні голови, керівники підприємств, установ  та організацій району.

Звертаючись до новопризначеного голови та до всіх присутніх, перший заступник голови облдержадміністрації наголосив на важливості налагодження співпраці нового голови районної державної адміністрації з депутатським корпусом, керівниками органів місцевого самоврядування та громадськістю. Геннадій Дмитренко окреслив основні завдання, які стоять перед органами влади Житомирщини та Черняхівського району, зокрема, визначивши пріоритетними турботу про сім`ї демобілізованих та учасників АТО,  реалізацію заходів із децентралізації влади, енергозбереження, розвитку освітянської та медичної галузей району, не оминув питання боротьби з корупцією. Акцентував увагу і на важливості бюджетної роботи, адже від рівня розвитку економіки залежать соціальні можливості держави.

Павло Ігнатенко подякував керівництву країни та області за виявлену високу довіру. Очільник району запевнив присутніх, що зосередить увагу на реалізації основних пріоритетних питань. “Готовий до конструктивної співпраці і діалогу, до командної роботи з районною радою, з кожною сільською радою, з громадськими організаціями, підприємствами, зі всіма, хто долучиться конкретним ділом до вирішення наболілих питань»,- зазначив Павло Михайлович.

Share to Facebook
Share to MyWorld