Популярність «теплих» кредитів на Житомирщині зростає: майже 600 за квітень
п`ятниця, 06 Травень 2016 09:43

Для того, аби зекономити енергоресурси у квартирі чи індивідуальному будинку, необхідно проваджувати енергоефективні заходи.

Зважаючи на високі ціни на необхідні матеріали, держава допомагає населенню та ОСББ і надає свою підтримку у вигляді «теплих» кредитів.

Жителі Житомирщини вже бачать результати державної підтримки і продовжують користуватися «теплими» кредитами.

За квітень в області банки видали 582 кредити  на суму 8 млн 696,462 тис. грн. З них АТ «Ощадбанк» – 366 кредитів на суму 5 млн 185,7 тис. грн, АБ «Укргазбанк» – 216 кредитів на суму 3 млн 510,762 тис. грн.

Загалом з початку дії програми «теплими» кредитами скористалися 4780 осіб та 7 ОСББ в області.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук прокоментував дані щотижневого моніторингу реалізації державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів та зазначив, що сума коштів,  виданих на «теплі» кредити для домогосподарств з 25 квітня по 4 травня 2016 року, сягнула 55,2 млн гривень, а їх кількість склала 3247 одиниць.

Для порівняння, у квітні місяці цього року було взято кредитів на суму 212 млн грн, що в 20 разів більше, ніж у квітні минулого року.

Як отримати кредит та відшкодування від держави – читайте тут.