Ініціативна група з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу громадської ради при Черняхівській райдержадміністрації повідомляє
вівторок, 23 Серпень 2016 10:49

Ініціативна група з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу громадської ради при Черняхівській районній державній адміністрації повідомляє, що 31 серпня 2016 року о 10 годині в малій залі районної ради відбудуться установчі  збори за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу громадської ради при Черняхівській районній державній адміністрації.

23 серпня 2016 року відбулося засідання ініціативної групи, на якому відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»  затверджено список учасників установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу громадської ради при Черняхівській районній державній адміністрації.

до протоколу

засідання ініціативної групи

з підготовки установчих

зборів за участю інститутів

громадського суспільства

для формування складу

громадської ради при

Черняхівській

від 23 серпня 2016 року №4

Список

представників громадських організацій, делегованих для участі в  установчих зборах

для формування громадської ради при Черняхівській  районній державній адміністрації

№п/п Прізвище,  ім’я , по батькові Назва громадської організації
1 Бойко Ігор Іванович Міжнародна громадська організація «Козацтво запорозьке»
2 Богуш Тамара Климівна Житомирське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка
3 Волинець Віктор Станіславович Черняхівська районна громадська організація Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів)
4 Гнот Юрій Володимирович Рада голів профкомів  працівників охорони здоров’я Черняхівського району
5 Дзюблик Сергій Олекcійович Черняхівська районна громадська організація «Україна – це ми»
6 Долженко Іван Іванович Черняхівська районна організація ветеранів
7 Заворотнюк Людмила Іванівна Житомирський  обласний клуб ділових жінок
8 Іваницький Анатолій Петрович Житомирське обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратури та судах»
9 Іщенко Микола Автономович Міжнародний антикорупційний  комітет
10 Капустін Василь Васильович Черняхівська районна організація профспілки працівників культури
11 Ковшевна Наталія Миколаївна Організація  Українських Націоналістів
12 Коритко Юрій Володимирович Громадська організація «Бойове Братство Ветеранів АТО Черняхівщини»
13 Куліш Наталія Миколаївна Черняхівська районна асоціація жінок – депутатів місцевих рад
14 Максимчук Вячеслав Володимирович Житомирська обласна організація сприяння люстрації
15 Мартиненко Микола Васильович Громадська організація Черняхівська районна організація «Федерація футболу»
16 Олексієнко Володимир Васильович Всеукраїнська громадська організація спілка громадських організацій України «Народна Рада»
17 Пахомов Олександр Миколайович Спортивний клуб «Граніт» Головине
18 Підлісний Анатолій Леонідович Районна організація роботодавців «Конгрес роботодавців Черняхівщини»
19 Грошкіна Вікторія Федорівна Громадська організація « Вільське товариство мисливців та рибалок»
20 Фещук Василь Григорович Організація « Голуби Черняхівщини»
21 Чернявська Валентина Василівна Черняхівська районна організація профспілки працівників освіти і науки
22 Шевцов Олег Анатолійович Громадська організація «Центр розвитку козацтва»

Голова ініціативної групи                         підпис існує                           І.І. Долженко

до протоколу

засідання ініціативної групи

з підготовки установчих

зборів за участю інститутів

громадського суспільства

для формування складу

громадської ради при

Черняхівській

від 23 серпня 2016 року №4

Список

кандидатів, яким відмовлено в участі в установчих зборах

в зв’язку з порушенням строків подачі документів

1. Данилко О.В. – Черняхівська районна організація Всеукраїнської Народної Партії «За добробут та соціальний захист  народу».

Від політичної партії. Відмовлено.

2. Малашевич Ю.П. – Житомирське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства  «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Депутат районної ради. Замінений.

3. Поздняков В.В. – Житомирський обласний осередок Всеукраїнської організації «Союз гирьового спорту України».

Забрали документи. Виключений.

4. Помилуйко М.П. – Цеховий комітет Черняхівського РЕМ.

Виключений.

5. Ратушна Л.О. – Черняхівська районна асоціація жінок -депутатів місцевих рад.

Депутат селищної ради. Замінена.

6. Ревчук В.М. – громадське об’єднання «Асоціація каменярів Черняхівщини».

Депутат районної ради. Виключений.

7. Свірчевський Р.О. – Громадська організація «Вільське товариство мисливців та рибалок».

Депутат районної ради. Замінений.

8. Сташенко О.Ф. – Житомирська обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України.

Депутат районної ради. Виключений

9.Шлапак В.В. – Житомирський обласний фонд соціального захисту інвалідів.

Житомирський обласний фонд соціального захисту інвалідів відмовився від участі в установчих зборах з обрання складу Черняхівської районної громадської ради при райдержадміністрації. Виключений.

10. Бутрик М.С. – Міжнародна громадська організація« Козацтво запорозьке». Депутат селищної ради. Замінений.

Голова ініціативної групи              підпис існує               І.І.Долженко