Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич відвідала Черняхівський район

20 вересня 2016 року  в ході робочого візиту Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відвідала Черняхівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, яку було реконструйовано у цьому році за кошти ДФРР.

11

Міністра зустрічали  голова районної державної адміністрації Павло Ігнатенко, голова районної ради Іван Бовсунівський, голова Черняхівської селищної ради Іван Бабицький, начальник районного відділу освіти Григорій Сташенко та колектив школи на чолі з директором Галиною Шлапак.

12

Разом з Міністром оглянули навчальний заклад заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, заступник голови обласної ради Наталія Рибак  та депутат Верховної Ради України Павло Дзюблик.

«Приємно, що навіть у важкий для країни час, продовжується будівництво навчальних закладів. Ця школа – дуже позитивний приклад. Ми бачимо, що тут вводяться нові приміщення, сюди приїжджає все більше дітей. В подальшому такі школи можуть стати базовими», – наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

13

Share to Facebook