Про виконання бюджету району за січень-вересень 2016 року
вівторок, 01 Листопад 2016 09:07

За січень-вересень 2016 року до загального фонду бюджету району надійшло доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів) в обсязі 27,9 млн. грн. Планові показники затверджені місцевими радами виконано на 115,1 %, понад план отримано 3,7 млн. грн. Виконання забезпечено всіма місцевими бюджетами. Районний бюджет виконано на 113,5 %, перевиконання становить 1,5 млн. грн.

У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року місцевими бюджетами району досягнуто приросту надходжень загального фонду 59,6 %, що в абсолютному виразі становить 10,4 млн. грн.

За звітний період з державного бюджету в повному обсязі надійшла базова дотація, а це 5,2 млн. грн., освітня субвенція – 27 млн. грн. та медична субвенція – 12 млн. грн. Крім того район отримав з державного бюджету соціальні субвенції на загальну суму 58,8 млн. грн., в тому числі на виплату допомог сім’ям з дітьми – 39,6 млн. грн., на надання пільг і житлових субсидій населенню  – 18,7 млн. грн. Також отримано субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в обсязі 2,3 млн. грн.

Прострочена кредиторська заборгованість з оплати праці працівників бюджетних установ відсутня.

Протягом  січня-вересня 2016 року  на виплату заробітної плати з нарахуваннями із загального фонду бюджету району профінансовано 52 040,1 тис. грн.; на оплату енергоносіїв та проведення розрахунків за спожиті комунальні послуги профінансовано 5 562,2 тис. грн.

О.В.Кондрацька,

начальник управління фінансів