Про виконання в області Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики від 02.06.2015 в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки

Районна державна адміністрація повідомляє, що виконання заходів Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні на 2015-2017 роки перебуває на постійному контролі.

Розпорядженням голови райдержадміністрації утворено «Центр адміністративних послуг» Черняхівської райдержадміністрації. Розпорядженням голови райдержадміністрації визначено відповідальну особу за виконання заходів антикорупційної політики в райдержадміністрації – головного спеціаліста мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Іваницьку О.О.

Загальна кількість  адміністративних послуг, що надаються через

Центр – 51, кількість послуг районної державної адміністрації – 28, кількість послуг територіальних органів ЦОВВ – 23. Кількість послуг, наданих в Центрі з початку року – 4698. Кількість послуг, що надається в Центрі в середньому за місяць – 392. У тому числі 9 документів дозвільного характеру (Управління Держпродспоживслужби в Черняхівському районі, Черняхівський РСУДСНС, Коростишівське міжрайонне управління Головного управління Держсанепідемслужби в Житомирській області, ДП «Житомирське лісове господарство», Черняхівське відділення поліції Коростишівського відділу Головного управління Національної поліції в Житомирській області).

За даними Черняхівського районного суду за корупційні діяння в 2016 році до адміністративної відповідальності за ст.172-7 ч.1 КУпАП притягнуто одного державного службовця райдержадміністрації, накладений штраф в розмірі 3400 грн. Постановою Апеляційного суду Житомирської області постанову скасовано та винесено нову, якою закрито провадження у справі  в зв´язку з закінченням строків передбачених ст.38 КупАП.

З метою забезпечення доступності до розпорядчих документів райдержадміністрації для громадськості створений веб-сайт для ознайомлення та проведення громадськістю антикорупційної експертизи.

Share to Facebook
Share to MyWorld