Представники ОТГ приїхали у Житомир, аби навчитися успішно керувати громадою
вівторок, 24 Січень 2017 10:55

Сьогодні, 24 січня, тренери проекту U-LEAD провели для представників об’єднаних громад Житомирщини семінар-навчання.

Говорили про актуальні питання розвитку громад, а саме: бюджет ОТГ, інфраструктурні проекти з використанням коштів ДФРР, електро-, газо- забезпечення, пасажирські перевезення, тендерні закупівлі, законодавство про працю, тощо.

Також у семінарі взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма та директор Житомирського Регіонального центру розвитку місцевого самоврядування Василь Невмержицький.

«Новим громадам необхідно у короткі строки вникнути у всі питання, адже відповідальність на них лягає достатньо велика. Маємо вчити, вчитись і успішно реалізовувати у життя реформу. Якщо у когось виникнуть якіссь запитання – сміливо звертайтеся до нас і ми допоможемо», – зазначив Володимир Ширма.

Подібні заходи будуть проходити регулярно для того, аби навчити працювати у громадах, як голів, так і спеціалістів.

«Спочатку теоретична частина, потім ми будемо їздити у громади і на прикладі бачити історії успіху. Об’єднані громади мають працювати злагоджено», – зазначив Василь Невмержицький.

navchannia-goliv-otg-2

navchannia-goliv-otg-10