Створення госпітальних округів наблизить медичну послугу до людини, – Геннадій Зубко
понеділок, 13 Лютий 2017 07:33

Метою в рамках реформи децентралізації у галузі медицини є збільшення кількості медичних послуг на місцях з одночасним підвищенням якості її надання. До процесу обговорення питання створення госпітальних округів у регіонах  наразі долучені народні депутати, ОДА, голови ОТГ, керівники місцевих медичних закладів. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Реформу медицини очікує вся Україна. В процесі реформи галузі охорони здоров’я необхідно, по-перше – наблизити медичну послугу до людини. По-друге, змінити систему фінансування, вкладати у кошти безпосередньо у послугу, за якою звертається людина. Створення госпітальних округів в областях значно підсилить місцеві медичні заклади. Ті області, які підуть шляхом створення госпітальних округів, госпітальних рад, якісної первинної і вторинної медицини, отримають допомогу від держави і міжнародних фінансових організацій, які підтримують впровадження медичної реформи», – підкреслив Геннадій Зубко.