У Житомирі представники ОТГ отримали нові знання

Сьогодні, 14 лютого, у Житомирі пройшло семінар «Організація роботи об’єднаних територіальних громад» для секретарів сільських, селищних, міських рад ОТГ за участю директора Житомирського Регіонального центру розвитку місцевого самоврядування Василя Невмержицького.

«Мета нашого семінару – отримати знання, які будуть використовуватися безпосередньо в вашій роботі. Згодом будуть проводитися і навчання з щодо написання стратегій, проектів, грантових заявок», – зазначив Василь Невмержицький.

Серед усіх питань учасники семінару ознайомилися із організацією роботи ОТГ.

Також учасники детально дізналися про юридичне забезпечення діяльності ради та виконавчих органів: нормативно-правові акти та їх прийняття, оприлюднення, контроль.

Крім цього, секретарям рад розповіли про регламент ради, про постійні комісії та роботу із депутатами.

Учасники семінару також ознайомилися і з ведення діловодства, дізналися про прийом громадян та зберігання документів.

Семінар проходив за підтримки програми U-LEAD з Європою.

22777 (1)

Share to Facebook