Громади Житомирщини можуть отримати грант від ПРООН

Червоненська, Новоборівська, Високівська та Тетерівська об’єднані територіальні громади мають можливість отримати по 12 тисяч доларів США грантової підтримки від Програми розвитку ООН в Україні.

Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексій Шатило, який 1 березня взяв участь у конференції ПРООН «Правосуддя та безпека: перспектива громад у трьох областях» у Києві.

«У результаті активної співпраці керівництва області та команди ПРООН чотири громади Житомирщини можуть отримати гранти на 12 тис. дол. США. Ця підтримка зможе бути націлена на впровадження соціальних проектів у регіоні», – прокоментував Олексій Шатило.

Проект ПРООН «Верховенство права та правосуддя для громад у постраждалих від конфлікту регіонах України» реалізується у Донецькій, Луганській та Житомирській областях з січня 2016 року.

Основною метою є посилення доступу до правосуддя, зміцнення громадської та особистої безпеки серед населення.

В Україні проект впроваджується за підтримки уряду Нідерландів з січня 2016 року.

Нагадаємо, що в грудні 2016 року в Житомирі презентували проект Програми розвитку ООН «Верховенство закону та правосуддя для громад у потерпілих від конфлікту районах України».

image-0-02-05-43ca33b239314d2fb587304e65cb4f5236d8e20322734ac31df6dedaa8e4ab6b-V

Share to Facebook
Share to MyWorld