Голова РДА Павло Ігнатенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих учасників АТО

7 березня 2017 року з ініціативи голови Черняхівської районної державної адміністрації Павла Ігнатенка відбулася зустріч з матерями та дружинами загиблих воїнів АТО.

Матері розповіли про свої проблеми. У  виступах вони піднімали питання щодо надання земельних ділянок, пільгового проїзду в транспорті, медичного обслуговування та інше.

Під час зустрічі очільник району привітав жінок з  Міжнародним днем прав жінок і миру та вручив їм подарунки.

«Ми повинні завжди пам’ятати героїзм чоловіків, які відстоюючи цілісність та незалежність України, віддали своє життя, особисто шанувати матерів, чиї сини стали на захист держави, повинні їх підтримувати і допомагати»,  – наголосив голова райдержадміністрації Павло Ігнатенко.

зустріч ато2

зустріч ато1