Житомирська ОДА приймає проекти регіонального розвитку за рахунок ДФРР
п`ятниця, 10 Березень 2017 13:32

Про конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку.

05 листопада 2018 року, розпочато конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Житомирській області у 2019 році.

Подавати проекти можуть місцеві і центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Строк подання пропозицій – до 05 грудня  2018 року.

Основними умовами відбору інвестиційних програм і проектів є:

1) для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) – наявність затвердженої  в установленому законодавством порядку проектної документації;

2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

3) співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

4) спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;

5) загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5млн.грн.,а для інших проектів – понад 1млн.грн.

ПЕРЕЛІК документів,

які подаються регіональній комісії для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

1. Для інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які передбачають будівництво(нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт), подаються:

-реєстраційна картка програми і проекту регіонального розвитку за встановленою формою відповідно до наказу Мінрегіону України від 214.04.2015 року № 80 (із змінами);

-зведений кошторисний розрахунок;

-звіт за результатами експертизи проектів будівництва;

-акт (наказ, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації (відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560);

документи щодо:

• форми власності;
  • категорії складності для об’єктів будівництва;
  • залишкової вартості об’єкта будівництва станом на 01.01.2019 (на

початок бюджетного року).

1. Для проектів, які впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад, – копії договорів про співробітництво відповідно доЗакону України«Про співробітництво територіальних громад», завірені в установленому порядку.
  1. Для проектів, які впроваджуються як підтримка добровільно об’єднаних територіальних громад, – копії рішень про утворення об’єднаної територіальної громади відповідно доЗакону України«Про добровільне об’єднання територіальних громад», завірені в установленому порядку.
  1. Для проектів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури – лист про погодження таких проектів Міністерством молоді та спорту України.
  1. Рішення місцевого органу самоврядування щодо спів фінансування проекту з місцевого бюджету.

Прийом документів для участі у конкурсному відборі проводиться Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації  за адресою:

10014, Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12, к.608, 608а

Контактні телефони: (0412) 47-43-82, 47-43-86, 47-44-54

e-mail: ODAGUba@meta.ua.

Інформація про інвестиційні програми і проекти, що подана заявником регіональній комісії, оприлюднюється ним на сторінці офіційного веб-сайту Мінрегіону (dfrr.minregion.gov.uaдо початку проведення оцінки та відбору.

Перелік технічних завданьна інвестиційні програми і проекти, що включені до плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на 2018-2020 роки, затвердженого рішенням обласної ради від 22.12.2016 № 413 Проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в рамках визначеного технічного завдання
1.1.3. Забезпечення енергоефективності Будівництво закладів охорони здоров’я і освіти за проектами, що передбачають здійснення заходів з енергозбереження, розроблені відповідно до сучасних державних будівельних норм та стандартів і забезпечують комплексний підхід та максимальну енергоефективність від реалізації.Реконструкція, капітальний ремонт закладів охорони здоров’я і освіти із застосуванням комплексного підходу до енергозбереження в будівлях, що включає в себе обов’язкове підвищення термічного опору огороджувальних конструкцій та модернізацію інженерних систем.
1.2.1 Забезпечення  умов для підтримки малих і середніх підприємництв та фізичних осіб-підприємців Створення центрів надання адміністративних послуг в територіальних громадах області
3.3.1. Підвищення суспільної свідомості населення щодо стану здоров’я Будівництво, реконструкція, капітальний ремонт закладів фізичної культури і спорту
6.27. Модернізація системи екстреної (швикої) медичної допомоги в області Проекти спрямовані на модернізацію оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
6.36. Розвиток та збереження існуючої мережі закладів культури, мистецтва та музейної справи Реконструкція, капітальний ремонт закладів культури