День відкритих дверей філії ПАТ “Державна продовольча зернова корпорація України “Черняхівський елеватор”

14 червня голова районної державної адміністрації Павло Ігнатенко разом з головою районної ради Іваном Бовсунівським взяли участь у дні відкритих дверей філії ПАТ «Державна продовольча зернова корпорація України «Черняхівський елеватор», на яку були запрошені керівники агроформувань, які здійснюють господарську діяльність на території району.

КХП2

кхп3

Директор філії  «Черняхівський елеватор» Вадим Гринишин проінформував присутніх про послуги, які надаватиме підприємство із зберігання та переробки зерна  врожаю 2017 року та про перспективи розвитку філії.

У своєму виступі голова райдержадміністрації П.Ігнатенко зазначив, що керівництво району зацікавлене у нарощуванні потужностей даного підприємства, впровадженні нових технологій та створенні робочих місць для жителів району, висловив надію на конструктивну співпрацю з керівництвом ПАТ «Державна продовольча зернова корпорація України «Черняхівський елеватор».

Share to Facebook
Share to MyWorld