Привітання голови РДА з Днем медичного працівника

Шановні медпрацівники Черняхівщини! Щиро вітаю  Вас з професійним святом – Днем медичного працівника. Ваша щоденна праця – взірець поєднання самовідданості та фаховості, милосердя та відповідальності, піклування та рішучості.

Саме на ваших плечах лежить відповідальна суспільна місія – стояти на сторожі здоров’я наших громадян, захищати людей від недуг та болю, пропагувати і утверджувати здоровий спосіб життя. Сьогодні в Україні проводиться чимало реформ. Кардинальних змін чекає і вітчизняна система охорони здоров’я. Сподіваємось, що, втілюючи крок за кроком необхідні зміни, буде досягнуто того рівня, коли наша медицина нічим не буде поступатися європейським стандартам надання допомоги, а медичне обслуговування як в країні, так і районі буде не тільки якісним і високотехнологічним, але і доступним для усіх верств населення. Шановні лікарі, медсестри, фельдшери, санітарки та ветерани медичної служби! Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Хай усе, зроблене з душею та нат­хненням, повертається до вас сторицею!

мед.1

З повагою, голова райдержадміністрації   Павло Ігнатенко