Розширена апаратна нарада

16  червня  2017 року голова Черняхівської райдержадміністрації Павло Ігнатенко провів розширену апаратну нараду за участю начальників управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівників підприємств, організацій та установ.

DSC08050

На розгляд керівництва району було внесено ряд важливих питань життєдіяльності району.

Голова райдержадміністрації відмітив, що основними  завданнями для керівників району на сьогодні є:

-наповнення бюджетів всіх рівнів;

-відбір громадян на військову службу за контрактом та призову на строкову військову службу;

-проведення ремонту  доріг, благоустрій населених пунктів;

-проведення комплексу сільськогосподарських робіт та заготівлі кормів в сільськогосподарських підприємствах району;

-легалізація робочих місць, виплата субсидій, пільг, допомога жителям району та ряд інших питань.

За результатами наради Павло Ігнатенко надав низку відповідних доручень.

апар.1

апаратна 1