Статистика сайту

Вічна пам’ять воїну-герою Олександру Голяченку
Вічна пам’ять воїну-герою Олександру Голяченку
понеділок, 19 Червень 2017 09:28

16 червня 2017 року  минуло три роки від дня смерті нашого земляка  Олександра Голяченка, який отримав важкі опіки  за півтора кілометра від Слов’янська, де 13 червня 2014 року колона українських військових була обстріляна терористами. БТР Олександра підбили. Хлопець горів, але зробив усе, щоб відвести машину від місця засідки та зупинити охоплений вогнем БТР. Він отримав 80 відсотків опіків та через три доби помер у Харківській лікарні.

Голяченко Головне

17 червня на кладовищі с. Славів відбувся траурний мітинг пам’яті воїна Олександра Голяченка, в якому взяли участь Селянщинський сільський голова Віта Матвійчук, учні Селянщинсьго ліцею, який носить ім’я Олександра Голяченка, представники районної державної адміністрації, односельчани, бойові побратими, волонтери, священнослужителі, рідні та близькі героя, а також письменник Ярослав Марищенко, який видав книжку «Східний фронт», де описано подвиг військовослужбовців, що брали  участь у боях на Сході України та  подвиг нашого земляка. Слова вдячності батькам  за сина – патріота, який віддав життя за Україну висловила сільський голова Віта Матвійчук, волонтер Людмила Совсімова,   бойовий побратим Сергій Нечидюк із м.Рівне прочитав вірш, який  присвятив пам’яті Олександра.

Присутні вшанували пам’ять загиблого Олександра Голяченка хвилиною мовчання. Священнослужитель відправив поминальну панахиду.

А також від голови райдержадміністрації Павла Ігнатенка рідним було передано продуктовий набір.

Олександр Голяченко назавжди залишиться в серці кожного із нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

DSC08081

DSC08085

Голяченко 1

гОЛЯЧЕНКО

Голяченко 1

                Прес-служба  райдержадміністрації