Відбулася співбесіда між головою отг Вільської сільської ради П.В.Бєлим та начальником відділу освіти Черняхівської районної державної адміністрації Г.Ф.Сташенком

20.06.2017 року за участю голови  Черняхівської районної адміністрації П.М.Ігнатенком, головою районної ради І.П.Бовсунівським, начальником управління фінансів О.В.Кондрацької відбулася співбесіда  між головою ОТГ Вільської сільської ради П.В.Бєлим та начальником  відділу освіти Черняхівської районної державної адміністрації Г.Ф.Сташенком  з приводу  передачі освітньої та іншої субвенції із сільського бюджету Вільської сільської ради  районному бюджету на утримання педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу об’єднаної територіальної громади.

співбесіда з Бєлим

В результаті чого прийнято рішення щодо рекомендації внесення даного питання на розгляд постійних комісії та сесії районної ради.

Share to Facebook
Share to MyWorld