Комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат

21 червня 2017 року відбулось спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та зі сплати податків до бюджетів всіх рівнів та робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення.

по заборг.

На засіданні  розглядались питання:  вчасної  виплати заробітної плати та інших обов”язкових платежів до бюджету, легалізація  зайнятості та заробітної плати, підвищення рівня середньої заробітної плати. Нарада  відбулася в діловій та конструктивній атмосфері. Заслухано суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності,: ДП Україна, ТОВ ВКФ Буки ЛТД ,  ТОВ УКР Граніт ПМ,  ТОВ Горінвест Агро, ФОП Терещенко А. Г., ФОП Золотницький В.В., СОК Альянс Лугіни. Засідання проведено за участю представника обласної державної адміністрації.Ігнатенко П.М.–  голова комісії, голова районної державної адміністрації наголосив, що нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Основа соціальної захищеності працівника – офіційне укладання трудових відносин, виплата належної працівникові суми заробітної плати відповідно до чинного законодавства. Запропонував робочій групі з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення активізувати обстеження суб’єктів підприємницької діяльності шляхом проведення комісійних рейдів, при виявленні порушень вживати всіх заходів передбачених законодавством. За підсумками наради вищеназваним суб’єктам  господарювання  рекомендовано вжити всіх необхідних заходів щодо підвищення розміру середньої заробітної плати працівників та розглянути можливість сплати ПДФО до місцевого бюджету громад на території  яких знаходяться виробництва.

Share to Facebook
Share to MyWorld