Активісти районної організації ветеранів зустрілися з керівниками закладів охорони здоров’я району , Хорошівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області та управління соціального захисту населення райдержадміністрації

4 серпня за сприяння  районної  державної   адміністрації  відбулася зустріч активу Черняхівської  районної організації ветеранів з керівниками: закладів охорони здоров’я району, Хорошівського об’єднаного управління Пенсійного фонду

DSC08672

України в Житомирській області та управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Провів зустріч голова ради Черняхівської районної організації ветеранів Іван Долженко, в якій взяла участь керівник апарату райдержадміністрації ОльгаЧайковська.

Пенсіонерів цікавили питання щодо проведення реформи в галузі медицини , пенсійної реформи,  соціального забезпечення пенсіонерів, а також питання щодо створення Черняхівської об’єднаної територіальної громади. З докладними інформаціями з порушених питань виступили головний лікар  Черняхівського Територіального медичного об’єднання Ніколайчук В.В., головний лікар Комунальної Установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» районної ради Виговська А.М., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Зіневич Я.В., заступник начальника Хорошівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Овсієнко Ю.В.

DSC08673

Майже годину керівники відповідних установ  надавали відповіді  на запитання, які цікавлять  пенсіонерів.  На завершення  голова ради районної організації ветеранів Долженко І.І. подякував керівникам вищезгаданих установ  за надані роз’яснення  та попросив активістів, присутніх на зустрічі, довести отриману інформацію до відома пенсіонерів району.

Прес-служба РДА

Share to Facebook