Відкритий діалог з керівниками кар’єрів

3 серпня  2017 року  тимчасово виконуюча обов’язки начальника  відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ірина Дятел  спільно з директором районного центру зайнятості  Оленою Пашинською з робочим візитом  відвідали ТОВ «Біембісі Граніт», філію  ПрАТ «Петроімпекс» ВО «Осники», що працюють на території Високівської об’єднаної територіального громади та провели відкритий діалог з керівниками кар’єрів.

20170803_111232 (1)

ТОВ  «Біембісі Граніт» працює на території району 5 років займається добуванням декоративного та будівельного каменю. Підприємство щороку нарощує обсяги виробництва власної продукції, яку експортує до країн Європи. Зайнятістю охоплено  37 осіб. В перспективі товариство планує  додатково займатися обробкою власної продукції.

20170803_110604ПАТ «Петроімпекс» більше 15 років  веде розробку родовищ лабрадориту і габро. Високі декоративні  якості, хороші фізико-механічні показники і абсолютно безпечні радіологічні характеристики дозволяють використовувати лабрадорит і габро для всіх видів  виробів будівельного і архітектурного призначення –   в якості  оздоблювальних матеріалів фасадів, інтер’єрів

DSCN3731

DSCN3724

житлових і громадських  споруд, для  створення малих архітектурних форм. Товариство проводить поставки блоків із лабрадориту та габро в країни Європи. Вироби відмічаються високою якістю.

DSCN3733

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Share to Facebook
Share to MyWorld