Житомирська область – перша у рейтингу регіонів щодо формування ОТГ

Житомирщина посідає перше місце у рейтингу щодо формування об’єднаних територіальних громад серед областей України. Наразі близько 55% території області охоплені децентралізацією, де створені об’єднані громади.

Такі результати оприлюнив Мінрегіон у моніторингу процесу децентралізації влади та реформуванні місцевого самоврядування.

Житомирська область займає лідируючу позицію у загальному рейтингу щодо формування об’єднаних територіальних громад станом на 11 серпня 2017 року.

При визначенні Мінрегіоном аналізувалися 4 параметри:

• «Кількість ОТГ»,
  • «Покриття площі області ОТГ»,
  • «Територіальні громади, що об’єдналися»,
  • «Кількість ОТГ з чисельністю менше 5 тис. осіб».

В області об’єднано 45 територіальних громад, 13 з яких утворені у цьому році і в яких вже у жовтні відбудуться перші місцеві вибори.

Нагадаємо, що голова ОДА Ігор Гундич зазначив, що до кінця 2017 року як мінімум 80 % площі області має бути охоплено ОТГ, а Володимир Гройсман зазначив, що Житомирщина – у трійці лідерів за створенням опорних шкіл.

Презентация PowerPoint

Share to Facebook