Зустріч воїнів-резервістів

10 жовтня 2017 в Черняхівському районному військовому комісаріаті відбулася зустріч воїнів-резервістів, які повернулися з навчальних зборів військової частини В1740.  Збори резервістів проходили на тактико – тактичному полі Миргородського полігону Полтавської області.

На збори залучалося 11 військовозобов’язаних оперативного резерву першої черги Черняхівського району.

Воїни удосконалювали секрети професії військового, такої почесної і надзвичайно важкої і відповідальної в усі часи, а особливо сьогодні, коли триває АТО. Адже протистояти ворогу можна тільки освоївши новітні зразки зброї, навчитися військової тактики і ведення бою, способів самозахисту та надання першої медичної допомоги.

Дякуємо військовозобов’язаним: Стецюку Олександру с. Горбулів, Сороці  Богдану с. Троковичі, Мілюкову Олександру с. Жадьки, Войтенко Володимиру с. Сліпчиці, Мельниченку Богдану смт. Черняхів, Ліщуку Богдану смт. Черняхів, Козлову Сергію смт. Черняхів, Вигівському Андрію с. Ксаверівка, Василевському Ярославу с. Новопіль, Кирилюку Роману с. Видибор, Іванюхі Василю смт. Головиноза громадську позицію, гідну службу і вірність військовому обов’язку.P71010-103450

Військовий комісар

Черняхівського районного військового комісаріату

підполковник                                                                          В.А.ІВАНИЦЬКИЙ