25 листопада 2017 року під час виконання бойового завдання від кулі снайпера в районі Верхньоторецьке загинув Литвинчук Дмитро Юрійович уродженець с.Крученець
середа, 29 Листопад 2017 13:01

Ще одне життя черняхівця обірвалось, Черняхівський район поніс ще одну непоправну втрату  – 25 листопада 2017 року під час виконання бойового завдання від кулі снайпера в районі Верхньоторецьке Донецької області загинув Литвинчук Дмитро Юрійович уродженець с.Крученець.Литвинчук

Коли у червні 2014 року загинув його  близький друг Голяченко Олександр, Дмитро  не роздумуючи, проміняв тихе, спокійне   молоде життя на суворі будні воїна-захисника  і вирішив помститися за смерть  друга і пішов захищати  Вітчизну. Дмитро любив життя і багатохотів  встигнути, але занадто рано ворожа куля його обірвала, не давши здійснитись його мріям.

Не дочекається в рідному домі мати молодої невістки, не діждеться щебету внуків, бо жорстока рука ворога позбавила життя її сина.

Материнський і батьківський біль від втрати сина не заживе ніколи.

Але нехай Вас Світлана Миколаївна  та  Юрій Миколайович підтримує думка про те, що Ваш син віддав своє молоде життя за рідну Україну, за свій народ і загинув, як справжній воїн, як справжній герой на полі бою. Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого та всім хто знав цього відважного юнака.

Литвинчук Дмитро пожертвував власним життям заради кращого майбутнього нашої держави, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України від російського агресора. Світла пам’ять про славного сина назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та поважав. Черняхівці ніколи не забудуть справжнього патріота та захисника рідної землі.

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно.

Вічна пам’ять тобі, Дмитре.