Державна прикордонна служба України здійснює набір на посади інспекторів прикордонної служби
четвер, 07 Грудень 2017 13:54

Державна прикордонна служба України здійснює набір на посади інспекторів прикордонної служби.

ЖИТОМИР1 ЖИТОМИРВимоги до кандидата:

вік – 18-40 років;

середня (середня спеціальна, вища) освіта;

проходження комплексного психологічного тестування;

відсутність проблем із законом та добрий стан здоров’я;

Переваги служби:

повне забезпечення — грошове (від 8000 грн.), речове (індивідуальний підхід), харчування;

проходження військової служби за контрактом в прикордонних районах Житомирської області

Обов’язки: відповідно до Статутів та наказів Державної прикордонної служби України.

Кар’єрне зростання, можливість підвищення кваліфікації в навчальних центрах ДПС України за напрямками (кінологія, дільничний інспектор прикордонної служби, фахівці зв’язку та інші). Безкоштовне навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького (м. Хмельницький) для здобуття вищої освіти  та первинного офіцерського звання.

Контактна особа – Кравченко Дмитро – 0974428512; 0936514940