Забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції, регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням” (зі змінами).

sanator-photo-e1489672772293

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 110 повноваження закупівлі путівок передано на органи соціального захисту населення та надано можливість учаснику АТО самостійно обрати санаторій для оздоровлення. Забезпечення путівками постраждалих учасників антитерористичної операції проводиться в межах виділених коштів пропорційно кількості осіб, взятих на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням, згідно з договорами, укладеними органами соціального захисту населення із санаторно-курортними закладами, що мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та акредитацію не нижче першої категорії, та учасниками антитерористичної операції. Органи соціального захисту населення забезпечують зазначених осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до Порядку згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок:   1) учасників бойових дій – щороку строком на 18 днів; 2) інвалідів війни – позачергово щороку строком на 18-21 день; у разі коли особа має право на забезпечення путівкою за кількома законами, їй надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

Для забезпечення санаторно-курортним лікуванням зазначена категорія громадян повинна надати до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (каб. 12) за зареєстрованим місцем проживання документи :

1. Медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о .
  2. Копію пільгового посвідчення учасника бойових дій, інваліда війни або загального захворювання та оригінал документу (для огляду).
  3. Копію паспорта та оригінал документу (для огляду);.
  4. Копію ідентифікаційного номера та оригінал документу (для огляду).
  5. Копію трудової книжки та оригінал документу (для огляду);.
  6. Копію військового квитка (за наявності) та оригінал документу (для огляду);
  7. Копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах  її проведення та оригінал документу (для огляду).

За додатковою інформацією можна звернутись до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (каб. 12) за адресою : смт Черняхів вул. Гречка, 35  або  за    тел. 4-17-04.

Share to Facebook
Share to MyWorld