Привітання керівників району з Днем місцевого самоврядування в Україні

Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

1448890547_559572716ee05

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай це свято об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району і держави. Нехай надійними супутниками Вам стануть розуміння і підтримка всіх територіальних громад.

Бажаємо наполегливості, мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

З повагою,

Перший заступник голови                             Заступник голови