Робота консультаційного пункту Черняхівського РЦ СССДМ при кабінеті обліку вагітних за листопад

Спеціалістом Черняхівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Чечко М.П. спільно з акушером Черняхівського ТМО Бутрик Я.А.  впродовж листопада місяця при кабінеті обліку вагітних проведено

інформаційну годину «Спільний сон з малятком», «Гармонійні відносини в сім’ї»,  бесіду «Вагітність та материнство», «Сім’я без насильства», тренінг «Вправи для вагітних», роботою охоплено 26 вагітних жінок. В ході індивідуальної роботи вагітним жінкам надано інформаційні послуги щодо оформлення допомоги при народженні дитини, по вагітності та пологах, розповсюджено листівки «ВІЛ/СНІД і вагітність», «Сім’я без насильства», «Відповідальне батьківство з точки зору чинного законодавства».

Черняхівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Share to Facebook
Share to MyWorld