У 2018 році запрацює «гаряча лінія» голови ОДА Ігоря Гундича
четвер, 11 Січень 2018 13:01

«Гаряча лінія» голови ОДА Ігоря Гундича запрацює вже незабаром.garyacha_liniya

Доручення про технічну розробку та організацію процесу дав керівник області відповідним структурним підрозділам.

У визначені час і дату керівник області Ігор Гундич особисто спілкуватиметься із жителями Житомирщини  з метою вирішення їх нагальних питань.

На «гарячу лінію» можна буде телефонувати постійно, залишивши звернення із проблемним питанням, пропозиціями чи ідеями оператору. Далі вони передаватимуться для вирішення і контролю відповідним структурним підрозділам.

«Гаряча лінія» створюється з метою спрощення комунікації керівника області із громадськістю і стане доповненням до особистих прийомів, візитів у райони, зустрічей із громадськістю та забезпечить більшу відкритість ОДА.

Разом із тим, питання проведення особистих відеоприйомів з технічних причин наразі призупинено. Натомість телефонна «гаряча лінія» стане більш простим і доступним для жителів області способом зв’язку із головою ОДА.

Номер телефону та порядок розгляду і опрацювання звернень ми повідомимо окремо перед запуском «гарячої лінії».