В районі вручили нагороди матерям-героїням
вівторок, 16 Січень 2018 12:38

16 січня 2018 року в райдержадміністрації в урочистій атмосфері відбулось нагородження чотирьох матерів-героїнь нашого району, яких нещодавно відзначено на державному рівні.

DSCN0057

Указом Президента України від  07 грудня 2017 року №409/2017 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку   присвоєно почесне звання  «Мати-героїня» Клітенко Світлані Юріївні з смт Черняхова, Пилипчук Тамілі Іванівні з с. Горбулів,  Інгліковій Галині Михайлівні з с.Новопіль, Ткачовій Надії Вікторівні з с. Високе. Виконали приємну місію, вручили  нагороди та квіти матерям-героїням голова районної державної адміністрації Микола Жилінський та голова районної ради Іван Бовсунівський.

DSCN0053

Вітаючи матерів-героїнь з присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня», керівники району побажали жінкам побільше хороших світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків.

DSCN0060

До привітань приєднались  Черняхівський селищний голова Іван Бабицький, секретар Горбулівської сільської ради Тетяна Янчук, заступник Вільського сільського голови Василь Цимбалюк, Високівський сільський голова Микола Бардук, а також діти, онуки, рідні, близькі. Працівники районного будинку культури привітали  піснею.

DSCN0021

Прес-служба РДА