План заходів щодо візначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня Героїв Небесної Сотні
вівторок, 13 Лютий 2018 11:07

photo-122

План заходів

щодо відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-річниця виведення військ з Афганістану

08 лютого

Книжкова виставка  «Ціна чужої війни» – районна бібліотека.

08 лютого

Книжково-ілюстративна виставка «Долі обпалені війною» – районна бібліотека.

15 лютого

Концерт присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Війна не буває чужою» – велика зала районної ради.

План заходів

щодо візначення в районі Дня Героїв Небесної сотні

06 лютого

Година поезії “Реквієм Небесній Сотні” – малий зал районного будинку культури.

20 лютого

Захід присвячений вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. «Герої не вмирають –  їх душі ввись злітають» – малий зал районного будинку культури.

20 лютого

Виставка – інсталяція присвячена Революції Гідності «Герої, що пішли з майдану в небо»  –  фойє районного будинку культури.

06 лютого – 20 лютого

Історія –хроноскоп. Виставка вшанування Герої Небесної Сотні. «Герої не вмирають, просто ідуть з майдану» – районна бібліотека.

Вшанувати подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні запрошуємо громадськість Черняхівщини прийти та віддати належну шану людям, які віддали свої життя за майбутнє нашої держави.