Зимівля у тваринництві
середа, 14 Лютий 2018 11:03

В агроформуваннях району триває період зимово-стійлового утримання сільськогосподарських тварин.11449_X3lXY2rNEqzJ_wm_w_687

Веденням галузі тваринництва займається 8 господарств.

Забезпечено умови утримання сільськогосподарських тварин та повноцінний збалансований раціон годівлі.

За січень місяць поточного року господарствами району покращено показники виробництва тваринницької продукції в порівнянні до січня 2017 року.

В результаті ефективного використання молочного поголів’я ВРХ, на 50 тонн  або 26 відсотків збільшено валове виробництво молока, яке становить 240 тонн.

На молочно-товарних фермах одержано 84 голови телят, що на 29 голів більше ніж було торік. Вихід їх на 100 корів склав 11 голів, що на 3 голови більше до 1 лютого 2017 року.

Вирощено м’яса всіх видів тварин в живій вазі – 17,4 тонни, в тому числі ВРХ – 9 тонн, свиней – 8 тонн.

Індекс виробництва валової продукції у галузі тваринництва за перший місяць поточного року склав 112,5 %.

У сільськогосподарських підприємствах нараховується 1151 голова ВРХ, в тому числі 679 корів, що є на рівні відповідного періоду минулого року. Чисельність свиней становить 1076 голів, що збільшено на 59 голів або 6% до минулого року.

Управління агропромислового розвитку