Цьогорічна прекрасна весняна пора виявилася особливою для місцевої жительки Ярини Яківлівни Кузьменко, бо на її життєвий поріг завітав 100-річний ювілей
понеділок, 12 Березень 2018 09:14

Цьогорічна прекрасна весняна  пора виявилася особливою для місцевої жительки Ярини Яківлівни Кузьменко, бо на її життєвий поріг завітав 100-річний ювілей.

P80312-124917

P80312-124800

Далеко не кожній людині вдається подолати столітній рубіж, але  враховуючи те що в вперші березневі дні її дочка, яка проживає разом з нею Павлюк Ніна Микитівна святкувала свій    80-річний ювілей  –  свято виявилося подвійним.

P80312-125110

P80312-125148

Все життя цих жінок пов’язано з рідною Свидею. Залишалися жінки вірними обраному трудовому  шляху. До самого виходу на заслужений відпочинок пропрацювали  вони беззмінно в місцевому колгоспі.

У цей день поважних ювілярок вітали діти, онуки та родичі, які злетілися до рідної домівки. Гостями іменинниці також були голова Черняхівської райдержадміністрації М.І.Жилінський  та голова Черняхівської районної ради І.П. Бовсунівський.

Квіти, теплі слова та подарунки стали свідченням поваги і вдячності ювіляркам за їх нелегкий життєвий шлях. Вони щиро привітали жінок з поважним ювілеєм, подякували за добросовісну, невтомну працю, виховання дітей та онуків. Побажали їм міцного здоров’я, родинного затишку, шани, радості й турботи від рідних.

Ювілярки  радо спілкувалися із гостями, розповідали про своє непросте життя, ділились спогадами.P80312-125402

Зі сльозами на очах  жінки подякували всім за щирі слова привітання.