Голова ОДА Ігор Гундич показав, як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах Житомирщини. ФОТО
вівторок, 13 Березень 2018 09:26

У 2018 році для 64 природничих та математичних кабінетів опорних шкіл області закуплять нове обладнання.

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.34803

«Сучасні класи фізики, хімії, біології, географії та математики облаштовуватимемо в цьому році в опорних школах Житомирщини. За комплексним підходом. Спрямуємо на це 13,5 млн грн», – повідомив керівник області.

Ігор Гундич пояснив, що той підхід, коли закуповується нове обладнання і просто забувається чи не використовується в роботі, тепер не пройде. «Маємо зробити все, щоб клас і дизайном, і комфортом, і наявністю необхідного обладнання сконцентровував увагу дітей на тому предметі, який вони прийшли вивчати», – наголосив голова ОДА.

Типові проекти класів фізики, хімії, біології, географії та математики вже розроблені. Проте вони ще не остаточні – враховуватимуть також побажання вчителів і учнів.

У 2018 році нове обладнання з’явиться у 14 кабінетах хімії, 16 кабінетах біології, 5 кабінетах фізики, 14 кабінетах математики та 15 кабінетах географії.

Нагадаємо, що під час прес-конференції Ігор Гундич зазначив, що у реконструкції шкіл використовується комплексний метод.

2_каб_фызики

1каб_біології