Консультації щодо декларування доходів громадян нададуть у ЦОПі
понеділок, 16 Квітень 2018 12:26

Коростенська ОДПІ нагадує, що з 1 січня по 1 травня проводиться кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році, з яких не були нараховані та сплачені податки.

Наголошуємо про види доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню. Зокрема, це доходи, отримані від:

– надання послуг репетиторства;

- спадщини або дарування;

- продажу рухомого чи нерухомого майна;

- надання в оренду житлових і нежитлових приміщень, іншого майна;

- списання установами банків кредитів;

- інвестиційного прибутку (при отриманні частини статутного фонду  при закритті підприємства або зміні засновників та ін.);

- продажу власної сільгосппродукції, вирощеної на земельній ділянці, що перевищує 2 гектари;

- іноземні доходи.

За вибором платника податків Декларацію про майновий стан і доходи подають за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою. Поштою (не пізніше ніж 5 днів до завершення кінцевого терміну подання) або в електронному вигляді через сервіс «Електронний кабінет» на веб-порталі ДФС. За потреби консультації щодо декларування доходів громадян нададуть у Центрі обслуговування платників.

Коростенська ОДПІ