Статистика сайту

Проблеми підприємств не можна перекладати на плечі робітників, – Прем’єр-міністр про явище заборгованості по зарплатах
Проблеми підприємств не можна перекладати на плечі робітників, – Прем’єр-міністр про явище заборгованості по зарплатах
середа, 16 Травень 2018 13:09

Існуючі на українських підприємствах проблеми не можуть бути причиною нарощування заборгованості по заробітних платах, тож перекладати їх на плечі робітників – неприпустиме явище. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.5afbf960a12ce880160511

Він подякував Міністерству юстиції за створення юридичних механізмів впливу на роботодавців, які мають борги. Так, почав роботу реєстр боржників, пройшла велика роз’яснювальна кампанія щодо захисту інтересів робітників.

«Проблематика підприємств не може бути перекладена на плечі робітників. Вимоги до роботодавців, які не платять робітникам, будуть жорсткими, – сказав Володимир Гройсман. – Готуємо доручення главам ОДА – посилити роботу з несумлінними роботодавцями».

За інформацією Міністерства юстиції, наразі динаміка виплати зарплати зросла на понад 70%. Щомісячне стягнення заборгованості становить 73 млн грн – рекордний для України показник.

«Ми вибрали правильний підхід. Будемо діяти жорстко. Заблокуємо все для горе-керівників. Ситуація буде повністю публічною. Персональна відповідальність голів ОДА буде посилена, – сказав Володимир Гройсман. – Звертаю увагу, що більшість підприємств-боржників – державної форми власності. Тож наш шлях на залучення інвестицій і технологій на такі підприємства принесе благополуччя для робітників, а не директорів, які там крутяться».