середа, 16 Травень 2018 14:51

Захист Вітчизни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви та самовіддачі.

11 травня 2018 року в Головинському ВПУ НТ відбувся мітинг-реквієм пам’яті Віталія Рудого, на якому були присутні голова районної державної адміністрації Микола Жилінський, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Заворотнюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ярослав Зіневич, побратими Віталія, мати, дружина та сестра.8

13 травня – минула четверта річниця з дня загибелі Героя України, одного з її найкращих синів, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину та народ в неоголошеній війні.

РУДИЙ ВІТАЛІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ народився 31.08.1984р.н., смт Головине Черняхівського району. Сержант запасу, командир відділення аеромобільно-десантного взводу аеромобільно-десантної роти аеромобіль-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади ВДВ ЗС України. Загинув 13.05.2014р. під час супроводження розрахунків 82мм мінометів 2Б-9 та продовольства на блок-пости на окраїні населеного пункту Октябрське Слов’янського району. Колона була обстріляна з боку сепаратистів з гранатометів та вівся щільний вогонь з засідок зі стрілецької зброї. Перші постріли попали в двигун другого БТР та в автомобіль ГАЗ-66. В результаті бою загинуло 6 військовослужбовців.

Указом президента України № 599/2014 від 19.07.2014 р., “За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, Віталій нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Співчуття рідним загиблого висловив голова районної державної адміністрації Микола Жилінський.IMG_0395

Переглянувши захід, присутні вшанували пам’ять героя хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятника Віталію у селищі Головине та відвідали могилу загиблого.