I Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей»
середа, 16 Травень 2018 15:05

16 травня  в м. Житомирі відбувся I Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей», мета якого  – продемонструвати всі можливості для залучення інвестицій в економіку області. 41299

З виставковими експозиціями у рамках форуму мав змогу ознайомитися кожен бажаючий. Зранку їх оглянули керівники області та міста, представники 6 посольств іноземних країн, керівники районів та громад.

У даному заході прийняли участь голова Черняхівської райдержадміністрації Микола Іванович Жилінський,  начальник агропромислового розвитку райдержадміністрації Трохименко Петро Олександрович, начальник сектору житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту населення райдержадміністрації  Назарчук Петро Оксентійович, т.в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Дятел Ірина Володимирівна.