Вжиття заходів щодо несанкціонованої торгівлі
четвер, 17 Травень 2018 12:12

17.05.2018 року фахівцями Дежпродспоживслужби, поліції за участю представника селищної ради та відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадмнімістрації на виконання доручення голови Черняхівської районної державної адміністрації, з метою ліквідації та запобігання виникненню стихійної торгівлі продуктами харчування рослинного та тваринного походження, проведено обстеження несанкціонованих місць торгівлі по вулиці Ю.Мовчана смт.Черняхів.images

З громадянами,  які здійснюють несанкціоновану торгівлю проводилася роз’яснювальна робота щодо правил торгівлі.  По вулиці Ю.Мовчана розміщено оголошення з попередженням недопущення несанкціонованої торгівлі.

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічного добробуту населення та потенційно небезпечна для споживача. Крім того, що несанкціонована торгівля порушує благоустрій, є незаконною, вона ще є «розсадником» багатьох видів інфекцій, тому що торгівля продуктами харчування здійснюється з грубими порушеннями вимог чинного санітарного законодавства, зокрема відсутні умови для зберігання, транспортування та реалізації продукції.