Президенти України та Азербайджанської Республіки відзначили ефективну роботу двосторонніх механізмів секторальної співпраці
вівторок, 12 Червень 2018 13:20

Глави держав із задоволенням констатували активізацію українсько-азербайджанського діалогу на всіх рівнях, а також ефективну роботу двосторонніх механізмів секторальної співпраці.

У контексті підготовки до проведення у Києві чергового засідання Спільної міжурядової Українсько-Азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва було відзначене суттєве зростання обсягів торгівлі між двома країнами за підсумками минулого року.

Президент Азербайджану запросив Україну до участі в проекті Південний газовий коридор.

Ільхам Алієв висловив вдячність Главі Української держави за створення сприятливих умов для відкриття Торговельного дому Азербайджану в Києві.

Окрема увага приділялася подальшому поглибленню взаємодії в енергетичній сфері.

Було засвідчено готовність сторін до подальшого розширення взаємовигідних відносин у тристоронньому форматі Україна–Азербайджан–Туреччина.

Глави держав наголосили на обопільній незмінній підтримці суверенітету і територіальної цілісності обох країн. Сторони обмінялися думками щодо підготовки Шостого засідання Ради Президентів України та Азербайджану у рамках планованого офіційного візиту Президента Азербайджанської Республіки в Україну.