Робоча нарада з представниками КУ «ЦПМСД» та аптечних закладів
вівторок, 12 Червень 2018 11:39

Сьогодні  12.06.2018 року  голова адміністрації М.І.Жилінський провів робочу нараду з представниками КУ «ЦПМСД» та аптечних закладів по питанню реалізації в районі програми «Доступні ліки», яка дозволяє громадянам отримувати низку препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з невеликою доплатою.IMG_2019

IMG_2027

В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Л.І. Заворотнюк, т.в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації І.В. Дятел, головний лікар КУ «ЦПМСД» А.М. Виговська.

На території району до програми «Доступні ліки» долучилися  4 аптечних заклади: ПП фірма «Санітас», ТОВ «Первоцвіт-Фарм», ТОВ «Кормедфарм» та ПП «Наша аптека»,  які здійснюють  торгівлю лікарськими засобами в 9 аптечних пунктах.

За період дії  програма «Доступні ліки» набрала обертів і люди почали їй довіряти.  З початку року до лікарів за цією програмою звернулося 3,6 тис. осіб., яким виписано 9,6 тис. рецептів., з яких відшкодовано 7,2 тис. рецептів на суму      296,3 тис. грн..

Учасники наради обговорили спільні шляхи удосконалення  реалізації програми, аби необхідні ліки для жителів району були дійсно доступні.

IMG_2020

IMG_2022